NPACK

RRETH NESH

Shanghai Zhiquan Automatizimi Equipment Co, Ltd, është një prodhues profesional të llojeve të ndryshme të lëngshme, pluhur, paste, makina grimcuar paketim. Makinat tona janë aplikuar gjerësisht në industrinë e përditshme kimike, kozmetike, pesticide, vaj, ushqim, pije, farmaceutikë dhe industri të tjera.

Produktet kryesore


Rotary-mbulimi-Machine3

Shpërndarja e rrumbullakët me shishe të lëngshme

Përshkrimi i Produktit Shpërndarja e Shisheve Rrotulluese Kjo makinë kombinon shishe-in, cap-sorter, kapak-ashensor, mbulesë dhe shishe-out krejt në një. Struktura rrotulluese, duke kapur kapakun në pozicionin e caktuar, është i qëndrueshëm dhe i besueshëm. Nuk dëmton shishe dhe kapak. Efikasiteti i lartë i mbulimit, shkalla e lartë e kualifikuar e mbulimit dhe e gjerë ...

Round-shishe-Etiketimi-Machine13

Prodhuesit e makinave për etiketimin e xhamave të rrumbullakët

Përshkrimi i Produktit 1. Qëllimi i Aplikimit Përcakton madhësinë e differnet të objekteve të rrumbullakëta në ushqim, ilaçe, industri të përditshme kimike dhe industri të tjera të lehta. 2. Përbërja e pajisjes Kabineti elektrik, mekanizmi i përcjelljes, Pajisja e veçuar e shisheve, pajisja me etiketë roll, pajisja etiketë e brushave, motorët etiketues 1 #, sistemi i operimit dhe sistemi i kontrollit; 3. Karakteristikat e funksioneve të pajisjes 1) Sistemi i kontrollit: Përdorni markën SIEMENS ...

Makinë automatike mbushëse sapuni të lëngët autoamtike

Makinë automatike mbushëse sapuni të lëngët autoamtike

Karakteristikat: Makina për mbushjen e sapunit të lëngët autoamtik të lëngshëm është i përshtatshëm për mbushjen e lëngjeve të viskozitetit, si krem, locion, shampo, salcë, mjaltë, ketchup dhe lëng të tjerë viskoz. Kontrolluar automatikisht nga kompjuteri (PLC), panelet e kontrollit të ekranit me prekje. Përmban tërësisht formën, mbushjen e zhytjeve, saktësinë e matjes së lartë. Karakteristikë kompakte dhe e përsosur, cilindër të lëngët dhe përçues të lehtë për të zbritur dhe ...

NA KONTAKTONI

Nëse keni ndonjë pyetje, lutemi na tregoni. Ne do t'ju përgjigjemi brenda orëve 12

ZGJIDHJE

  • Kimik
  • Ushqim
  • Produkte shtëpiake
  • Personal Care Products
  • Farmaceutike
GTranslate Please upgrade your plan for SSL support!